Je čas slavit!

Ač se někomu mohl zdát „tento způsob léta poněkud nešťastný“, my v Hitachi Vantara jsme výrazně optimističtější. Potěšilo nás totiž velice pozitivní hodnocení našich produktů z oblasti ukládání a správy nestrukturovaných dat – Content portfolio. A kdo a co hodnotil, ptáte se?

HITACHI CONTENT PLATFORM V TOP 5

Data Center Intelligence Group (DCIG) je přední analytická společnost zaměřující se na nezávislá hodnocení řešení podnikového cloudu, ochrany dat a datových úložišť. Nejznámějším výstupem je report TOP 5, který označuje nejlepší řešení v dané specifické oblasti.

A přesně v TOP 5 Software Defined Object Storage uspělo řešení Hitachi Content Platform, objektové úložiště Hitachi Vantara. Co konkrétně zaujalo analytiky z DCIG na HCP?

„HCP centralizuje a konsoliduje úložiště nestrukturovaných dat jednotlivých aplikací a uživatelů, a to napříč datovým centrem a cloudem. Firmy mohou nasadit řešení HCP na bare metal serverech, provozovat jej ve VM, v kontejnerech, v cloudu nebo pořídit plně integrovanou appliance připravenou k okamžitému provozu. Dostupné konfigurace HCP přesahují kapacity 5 EB.“

Z vlastností HCP zaujalo analytiky DCIG toto:

HITACHI VANTARA JAKO LEADER V GIGAOM RADAR

GigaOm je jediná výzkumná firma, která poskytuje nástroje, které převedou zákazníky od informací ke znalostem: od pochopení problému k pochopení řešení a způsobu jeho implementace. K tomu používají různé analytické výstupy, podle toho, v jaké fázi hledání řešení se jejich zákazník nachází.

Mezi oblíbené výstupy patří právě GigaOm Radar, který pomáhá společnostem zúžit výběr konkrétních řešení. A právě v GigaOm Radar pro oblast „Unstructured Data Management“ se Hitachi Vantara umístila v pozici Fast Mover Leader. Shrnutí výsledů analýzy řešení Hitachi Vantara:

„Hitachi Vantara se zaměřuje na větší firmy, kde jejich content portfolio umožňuje vytvářet komplexní end-to-end řešení s mnoha na sobě navazujícími kroky pro zpracování široké škály datových zdrojů.“

Mezi klíčové oblasti hodnocené jako „Exceptional“ patří:

A REÁLNÁ ZKUŠENOST BY NEBYLA?

Chápu, že pro někoho může být hodnocení analytiků nepřesvědčivé, zavádějící, nebo prostě trošku mimo „focus“. Jako jediným relevantním hodnocením vnímáte zkušenost kolegů z oboru, kteří již mají konkrétní řešení nasazené v produkci. I pro Vás máme dobrou zprávu. Gartner se vydal přesně tímto směrem. Sběr reálných zkušeností od uživatelů technologií je u Gartneru schován pod Gartner Peer Insights.

I zde Hitachi Content Platform exceluje s celkovým pozitivním hodnocením 4,3 hvězdičky z 5. Nebo pokud chcete 79% uživatelů by HCP doporučilo ostatním.

Detaily k dispozici zde: https://www.gartner.com/reviews/market/distributed-file-systems-and-object-storage/vendor/hitachi-vantara/product/hitachi-content-platform-hcp

ZÁVĚR

Léto sice pomalu končí, ale i přesto nás zahřálo velice pozitivní hodnocení od dvou analytických společností. Je vidět, že v oblasti správy, analýzy a ukládání nestrukturovaných dat máme nakročeno správným směrem. Pokud uvažujete o inovaci správy a ukládání nestrukturovaných dat, neváhejte nás kontaktovat na hitachi@dns.cz. Rádi s Vámi tuto problematiku rozebereme do detailu.

Přihlaste se k odběru novinek