Získejte rychlejší přístup k nestrukturovaným datům. 

Hitachi Content Platform_WEKA

“Hitachi Vantara pomáhá zákazníkům maximalizovat jejich infrastrukturní výhodu tím, že přináší výrazné zlepšení výkonu při přístupu k datům a jejich propojení, aby mohli provádět rychlejší a přesnější rozhodnutí.”

V rámci globálního partnerství WekaIO™ (Weka), a Hitachi Vantara vznikl distribuovaný souborový systém a řešení pro správu, které zákazníkům pomáhá získat rychlejší přístup k nestrukturovaným datům a jejich lepší přehled.

Hitachi Vantara rozšířila Hitachi Content Platform (HCP), své softwarové řešení pro cloudové ukládání objektů, které propojuje uživatele, aplikace a zařízení s výrobci dat. Aktualizace HCP lépe podporuje nestrukturované pracovní zátěže nové generace.

Partnerství se společností Weka, tak rozšiřuje portfolio Hitachi Vantara o vysoce výkonný paralelní souborový systém s podporou NVMe, který společnost dodává v těsném spojení s datovým úložištěm HCP. Toto výkonné řešení síťového úložiště (NAS) je vhodné pro použití s aplikacemi umělé inteligence, strojového učení a analytiky v široké škále průmyslových odvětví.

Rozšíření HCP zajišťuje: 

Vzhledem k proměnlivosti velikosti a typů pracovních zátěží, se musí organizace zaměřit nejen na schopnost škálovat úložná řešení, ale také na splnění požadavků na výkon. Například v typické společnosti z žebříčku Fortune 500 může pouhé 10% zvýšení dostupnosti dat přinést více než 65 milionů dolarů čistého zisku navíc.

Společnost Hitachi Vantara již ukázala výhody nových možností HCP u zákazníka z oblasti finančních služeb. Zákazník potřeboval řešení s vyšším výkonem pro hlavní bankovní aplikaci náročnou na transakce, která obsluhuje více než 50 milionů spotřebitelů a malých firem po celém světě. Konfigurace HCP all-flash byla jediným řešením, které mohlo poskytnout požadovaný výkon i zabezpečení. Společnost HCP zajistila zvýšení výkonu až o 300 %, přičemž některé úlohy dosáhly až 1 200% zvýšení výkonu oproti stávajícímu tradičnímu řešení objektového úložiště společnosti.

Jiný zákazník z průmyslového sektoru se obrátil na Hitachi Vantara, aby vyřešil rostoucí objemy výrobních, prodejních a distribučních dat, které vytěžovaly infrastrukturu úložišť společnosti až k bodu zlomu. HCP pomohlo společnosti dosáhnout 500% zlepšení doby odezvy aplikací a umožnilo zákazníkovi spravovat obrovské objemy nestrukturovaných dat v různých formátech a z různých zdrojů v centrálním objektovém úložišti.

Pro více informací nás neváhejte obrátit na hitachi@dns.cz.

 

 

Zajímavé odkazy:

Přihlaste se k odběru novinek