Hitachi Vantara MEGALAUNCH

Hitachi vantara novinky

23.2.2022 je velice významné datum nejen pro Hitachi Vantara, ale také pro Vás, naše zákazníky. Proběhl totiž MEGALAUNCH nových produktů, které usnadňují cestu do hybridního cloudu a následně i provoz takto komplexních prostředí. S Hitachi Vantara se ale nemáte čeho bát. Veškeré nově oznámené produkty vám zjednoduší život!

Níže shrnujeme stručný výčet oznámených novinek.

Hitachi Virtual Storage Platform (VSP) E1090

VSP E1090 je nejnovější a nejvýkonnější přírůstek do rodiny midrange diskových polí VSP E. VSP E1090 doplňuje menší VSP E790 a VSP E590 a rodina VSP E se tak stává kompletní. E1090 přináší extrémně nízký response time, a to i při maximálním výkonu až 8,4 milionu IOPS. Mezi další přínosy patří snadná instalace, intuitivní management a monitoring a samozřejmě i bezvýpadkový upgrade na nejnovější kontroléry bez nutnosti migrovat data. A třešničkou na pomyslném dortu je funkce Hitachi Virtual Storage Scale Out (VSSO). VSSO umožňuje klastrovat více VSP polí pro navyšování výkonu a kapacity, přesně podle požadavků vašich aplikací a business uživatelů.

Virtual Storage Software Block (VSS Block)

Softwarově definovaná storage od Hitachi Vantara, to je Virtual Storage Software Block. VSSB umožňuje rozšíření totožných funkcí, na které jste zvyklí z tradičních VSP polí Hitachi, do prostředí hybridního cloudu.

Inovované Hitachi Unified Compute Platform converged and hyperconverged cloud-in-a-box

Pomocí této infrastruktury akcelerujete váš aplikační vývoj a provoz aplikací v moderním prostředí VMware Tanzu.

Hitachi Ops Center Clear Sight

Kombinace umělné inteligence a provozu v cloudu, to je nový Ops Center Clear Sight. Monitoring, aktuální stav polí, risk management a analytika, optimalizace a kapacitní plánování diskových polí VSP. To vše zvládnete s Clear Sight pohodlně a odkudkoli.

Commvault HyperScale X for Hitachi Data Protection Suite

Hyperscale X je integrované řešení zaměřené na komplexní ochranu dat napříč vaší aplikační základnou, databázovými systémy, hypervisory, operačními systémy, datovými úložišti a cloudovým poskytovatelem služeb. Vše pokryto jednou intuitivní a škálovatelnou platformou. Jednoduše!

Hitachi Application Reliability Services

Pomocí Application Reliability služby pomáháme našim zákazníkům optimalizovat provoz v cloudu. Optimalizace se zaměřuje na oblasti výkonu, dostupnosti a finančních nákladů vynaložených na provoz. Využíváme k tomu site-reliability-enginnering strategii se zaměřením na modernizaci aplikací a automatizaci. Dostupné jako služba.

 

Ač je výše uvedený výčet opravdu stručný, není se čeho obávat. V následujících týdnech Vám přineseme detailní informace pro každou novinku. Proto si nezapomeňte uložit web hitachi.dns.cz do oblíbených. Těšte se.

All Systems, Go.
Přihlaste se k odběru novinek